4:3
2017 DIVISION WINNERS
CONTACT US: Mailing Address: PO Box 101, Red Bluff CA 96080 Phone: (530) 527-6127 Fax: (530) 528-0431 MAP to the Red Bluff Elks Lodge
1st Evelyn Horner 1653 2nd Arthur Kee 1625 3rd Kathy Kampschmidt 1606 4th Jim McMillan 1575 5th Jack Ward 1554 6th Charley Oveland 717 7th Ann Robinson 708
Senior Senior Division (70& Older)
Senior Division (55-69)
Adult Division (37-54)
Young Adult Division (18-36)
Junior Division (17 & Under)
Junior Junior Division (12 & Under)
Peewee Division (8 & Under)
Jr Twin Division (17 & Under)
1st Starr McMullen 1670 2nd Joe Osborn 1619 3rd Nicki Carlisle 1574 4th Roland White 1571 5th Pat Scott 1564 6th Randy Warner 1449
1st Makaela Shippy 1656 2nd Nicole Armstrong 1651 3rd Robyn Whitmore 1892 * 4th Stacey Snodgrass 1884 * 5th Ben LiaBraaten 1586 6th Dawnita LiaBraaten 752 7th Allegra Weaver 743
Accompanist (Any Age)
Open Division
Open Twin Division
Junior Jukebox (17 & Under)
Open Jukebox Division (Any Age)
Waltz Division
Junior Piano Division
Junior Junior Piano Division
Peewee Piano Division
1st Dani Jo Meeks 1687 2nd Sawyer Porter 1685 3rd Amanda Culbreath 1676 4th Sophie Pena 1656 5th Emily Alldrin 1585 6th Anneliese Alldrin 801 7th Cate Huiras 799 8th Abigail Halsey 797
1st Leah Bowen 1692 2nd Teo Quale 1678 3rd Jillian Alldrin 1636 4th Annie Culbreath 1592 5th Lindsey Pho 1550 6th Lorelai Kline 770 7th Mason Miller 765 8th Brooke Stadelmaier 763
1st Niko Quale 1655 2nd Allie Humphreys 1501 3rd Owen Anderson 1495 4th Zane Zulliger 1479
1st Anneliese Alldrin/Emily Alldrin 1100 2nd Miles Quale/Leah Bowen 1081 3rd Amanda Culbreath/Cate Huiras 535 4th Sawyer Porter/Nat Copeland  528 5th Payton Zulliger/Kassidy Zulliger 495 6th Lorelai Kline/Mitchel Kline  482
1st Darn Smith/Christine Thompson 2nd Tristan Clarridge/Hughie Smith 3rd Robyn Whitmore/Caid Jones 1089
1st Tristan Clarridge 1710 2nd Katrina Nicolayeff 1709 3rd Miles Quale 1682 4th Celeste Pena 1663 5th Cody Stadelmaier 1639 6th Alex Sharps 813 7th Eric Anderson 804 8th Aerie Walker 799
1st Natalie Parker Blount 2nd The Alldrin Family 3rd Helaina Rogers
Junior Picking Division
Open Picking Division (Any Age)
Hot Fiddle Division
1st Jillian Alldrin 1128 2nd Michel Kline 1066 3rd Katie Parker-Blount 1038 4th Samuel Alldrin 514 5th Blake Lerstand 514 6th Lorelai Kline 514 7th Tahlia Misner 505
1st Teo Quale 1132 2nd Eric Anderson 1099 3rd Miles Quale 1089 4th Arthur Kee 523 5th Seth Oster
1st Tristan Clarridge 284 2nd MacKenzie Alldrin 280 3rd Sawyer Porter 279 4th Cody Stadelmaier 273 5th Miles Quale 271 6th Darin Smith 268 7th Abigail Halsey 256 8th Eric Anderson 251
1st Oliver Moore 2nd Emily Alldrin 3rd Patricia LeeJohnson 4th Celeste Peña
1st Max Gandy 2nd Allie Braito 3rd Alicia LeeJohnson 4th Haley Templeton 5th Bailey Lerstang
1st Brooklyn Hobbs
1st Tristan Clarridge 282 2nd Alex Sharps 276 3rd Cody Stadelmaier 270 4th Nicki Carlisle 263 5th Leah Bowen 253 6th Fiona McNeil 243
2017 DIVISION WINNERS
1st Evelyn Horner 1653 2nd Arthur Kee 1625 3rd Kathy Kampschmidt 1606 4th Jim McMillan 1575 5th Jack Ward 1554 6th Charley Oveland 717 7th Ann Robinson 708
Senior Senior Division (70& Older)
Senior Division (55-69)
Adult Division (37-54)
Young Adult Division (18-36)
Junior Division (17 & Under)
Junior Junior Division (12 & Under)
Peewee Division (8 & Under)
Jr Twin Division (17 & Under)
1st Starr McMullen 1670 2nd Joe Osborn 1619 3rd Nicki Carlisle 1574 4th Roland White 1571 5th Pat Scott 1564 6th Randy Warner 1449
1st Makaela Shippy 1656 2nd Nicole Armstrong 1651 3rd Robyn Whitmore 1892 * 4th Stacey Snodgrass 1884 * 5th Ben LiaBraaten 1586 6th Dawnita LiaBraaten 752 7th Allegra Weaver 743
Accompanist (Any Age)
Open Division
Open Twin Division
Junior Jukebox (17 & Under)
Open Jukebox Division (Any Age)
Waltz Division
Junior Piano Division
Junior Junior Piano Division
Peewee Piano Division
1st Dani Jo Meeks 1687 2nd Sawyer Porter 1685 3rd Amanda Culbreath 1676 4th Sophie Pena 1656 5th Emily Alldrin 1585 6th Anneliese Alldrin 801 7th Cate Huiras 799 8th Abigail Halsey 797
1st Leah Bowen 1692 2nd Teo Quale 1678 3rd Jillian Alldrin 1636 4th Annie Culbreath 1592 5th Lindsey Pho 1550 6th Lorelai Kline 770 7th Mason Miller 765 8th Brooke Stadelmaier 763
1st Niko Quale 1655 2nd Allie Humphreys 1501 3rd Owen Anderson 1495 4th Zane Zulliger 1479
1st Anneliese Alldrin/Emily Alldrin 1100 2nd Miles Quale/Leah Bowen 1081 3rd Amanda Culbreath/Cate Huiras 535 4th Sawyer Porter/Nat Copeland  528 5th Payton Zulliger/Kassidy Zulliger 495 6th Lorelai Kline/Mitchel Kline  482
1st Darn Smith/Christine Thompson 2nd Tristan Clarridge/Hughie Smith 3rd Robyn Whitmore/Caid Jones 1089
1st Tristan Clarridge 1710 2nd Katrina Nicolayeff 1709 3rd Miles Quale 1682 4th Celeste Pena 1663 5th Cody Stadelmaier 1639 6th Alex Sharps 813 7th Eric Anderson 804 8th Aerie Walker 799
1st Natalie Parker Blount 2nd The Alldrin Family 3rd Helaina Rogers
Junior Picking Division
Open Picking Division (Any Age)
Hot Fiddle Division
1st Jillian Alldrin 1128 2nd Michel Kline 1066 3rd Katie Parker-Blount 1038 4th Samuel Alldrin 514 5th Blake Lerstand 514 6th Lorelai Kline 514 7th Tahlia Misner 505
1st Teo Quale 1132 2nd Eric Anderson 1099 3rd Miles Quale 1089 4th Arthur Kee 523 5th Seth Oster
1st Tristan Clarridge 284 2nd MacKenzie Alldrin 280 3rd Sawyer Porter 279 4th Cody Stadelmaier 273 5th Miles Quale 271 6th Darin Smith 268 7th Abigail Halsey 256 8th Eric Anderson 251
1st Oliver Moore 2nd Emily Alldrin 3rd Patricia LeeJohnson 4th Celeste Peña
1st Max Gandy 2nd Allie Braito 3rd Alicia LeeJohnson 4th Haley Templeton 5th Bailey Lerstang
1st Brooklyn Hobbs
1st Tristan Clarridge 282 2nd Alex Sharps 276 3rd Cody Stadelmaier 270 4th Nicki Carlisle 263 5th Leah Bowen 253 6th Fiona McNeil 243
CONTACT US: Mailing Address: PO Box 101, Red Bluff CA 96080 Phone: (530) 527-6127 Fax: (530) 528-0431 MAP to the Red Bluff Elks Lodge